| LostInDreams a întrebat:

Cand incerc sa imi schimb poza de la avatar nu mai merge, imi zice sa completez numele public(la care nu am umblat si e acolo de cand m-am logat prima data)+ ca a doua oara nu pot sa mai incerc sa schimb avatarul pentru ca dispare casuta cu browse de unde sa uploadez imaginea.Vi s. a intamplat cumva? Ce as putea face?

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sunt nişte probleme cu site-ul, până se remediază rămâi cu avatarul asta. Mai aşteaptă! Baftă!