| DeeaNegrea a întrebat:

Cand va ganditi la Scotia ce va vine in minte?! Treaba sta cam asa, in cadrul unui proiect despre Scotia am avea nevoie de niste idei iesite din comun, pana acum ne-am gandit sa inchiriem un costum traditional cu kilt, cimpoi. Poate cartonul o sa fie decupat in forma hartii. Tin sa mentionez ca nu putem folosi prezentari Power point. Va multumesc si dau fundita.

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

DDar golf?

| hektor a răspuns:

Mie imi vine in minte doar sunetul cimpoaielor, dar si monstrul din ``loch ness`` ar fi o optiune.

| MissInternationalLove a răspuns:

Cimpoi,chilt-uri.