| Sunevr a întrebat:

cand vreau sa imi fac id completez toate campurile bine dar la parola imi zice ca nu trebuie sa includa numele meu. dar eu nu imi scriu numele.de ex imi scriu data de nastere sau alt cuvant.si asa imi scrie orice parola mi-as pune. ce ar trebui sa fac? FUNDA+VOT

1 răspuns:
| hackerurauhahaha a răspuns:

Pai completezi corect toate casutele la parola trebuie sa pui peste 6 carectere(parca) nu pui " gyo" sau ceva de genul trebuie sa pui ceva in genul "parolacretina123" intelegi tu daca mai ai probleme da`mi un pm ceva bafta