| DoarEu252 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai bune tigari? A trecut ceva timp de cand am inceput, dar fumez doar in week-end cand mai merg pe la tara cu un var. Pana acum am incercat Kent, Viceroy, L&M si cam atat.

PS: nu incercati sa imi spuneti sa nu mai fumez ca nu e bine sau alte lucruri asemanatoare deoarece nu sunt dependenta. Fumez doar sa ma distrez.

Răspuns Câştigător
| Alina14_7933 a răspuns:

Fumezi doar sa te distrezi? laughing ok, iti strici plamanii ca sa te distrezi de fapt.
In fine, si eu sunt fumatoare, deci nu am dreptul sa comentez, nu? big grin
Depinde cat de tari iti plac tigarile. Mie sincer imi plac Dunhill albastru lung si David Doff Gold pentru ca nu lasa in gura gustul acela rau de tigara dupa ce ai tras un fum big grin.
Incearca, vezi daca iti plac, si anunta-ma daca te distrezi! laughing

| DoarEu252 explică (pentru Alina14_7933):

Bine nu vroiam să zic că mă distrez...a ieşit doarlaughing e tare senzatiawinking

| Alina14_7933 a răspuns (pentru DoarEu252):

Te pup :*