| EmotionalKoma a întrebat:

Care este cel mai bun aparat foto pana in 400 lei si minim 14 mp? Dati detalii cu referire la raspunsul vostru.

Răspuns Câştigător
| danytkd13 a răspuns:

Pai eu am Nikon L220 si are 12 mp...si nu am dat mult pe el... vreo 350 sau 400 de lei acum 6-7 luni

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Http://www.f64.ro/......index.html

Olympus e o marca ce se ingrijeste si s-a ingrijit mereu ca aparatele sale compacte sa aiba lentile si calitate foarte buna spre deosebire de alte marci.
Cel pe care ti l-am recomandat e ultracompact, zoom optic 5x wide, filmare HD, vei vedea mai mult accesand linkul. DAR ti-as recomanda cel mai bine si mai bine urmatorul aparat chiar daca depaseste bugetul de 400 lei nu ai sa regreti alegerea in cazul in care iti permiti.
http://www.f64.ro/......index.html
Gama SP UltraZoom a facut dintotdeauna o treaba extraordinara iar lentilele si unghiul de cuprindere sunt de top.
Il gasesti pe Debo la 640 lei http://www.debo.ro/olympus-sp-610-uz-negru.html? Eu unul am mai cumparat de la ei sunt un magazin online de marca.