| HopeYup a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti care e cel mai bun aparat foto de la cel mai bun pana la cel mai "nefolositor". As vrea sa fie studiat raspunsul vostru.

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Eu am un Olympus x42 și îs foarte mulțumit de el, dar eu te sfătuiesc dacă vrei sa iți iei ceva bun și iți permite bugetul mi-a spus un specialist ca Sony sunt cele mai bune aparate foto, depinde ce iți dorești sa faci cu el...Acuma e alegerea ta, sper ca te-am ajutat succes.