| Alinushaaaa a întrebat:

Care este comportamentul ideal al unei fete? Adica cum credeti ca trebuie sa se poarte o fata ca sa le placa baietilor? Cum sa vorbeasca, cum sa se imbrace, cum sa se poarte ca sa ii multumeasca pe ei? As prefera raspunsuri de la baieti. As vrea sa stiu preferintele baietilor. Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Pai baietilor le place ca o fata sa ii inteleaga adica sa discuti cu ei despre subiecte barbatesti, unii baieti prefera fetele foarte feminine, frumoase si destepte.Incearca sa fi tu insati, daca baiatul nu te place asa cum esti de ce sa te schimbi? Funda?

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Eu ma uit dupa: inteligenta, imbracata larg, sa n-asculte manele, sa stie un sport,(nu conteaza care) si cand ii o ocazie sau ceva.seara club etc.sa arate k o printesa:X te-am lamuritlaughing nu trebuie u sa te indoi dupa cum vor baietii. Tre sa-ti faci u propriul tau stil! asa cum il vrei u! tocuri si mereu la costum? ff bine! sport? ff bine! blugi adidasi si tricou? ff bine! da nu te lua dupa unu si dupa altu.imbraca-te cum simti.ai mai mari sanse de reusita k te simti bine in pielea ta. Bafta!

| watzzup a răspuns:

Intreaba-l sau dac e rocker imbracate gen emo big grin fundita? hai te roooooooog sad

| Alinushaaaa explică:

Am intrebat de comportament oameni buni, ce imi dati voi acolo rolling eyes