| LarissaMouse a întrebat:

Buna!
Care este taxa anuala pe care trebuie sa o platesc la facultatea de medicina veterinara din Bucuresti? Am cautat, dar nicaieri nu am gasit. Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ei pe site nu ai văzut că este un număr de telefon?
Vrei să fii medic veterinar și nu te descurci să afli un număr de contact!
TEL: 021.318.04.69 - http://fmvb.ro/social/
Pa, pa.

| LarissaMouse explică (pentru Legiuitoarea):

"Buna." Eu mai am 3 ani pana la facultate, deci nu vreau sa sun pe nimeni. Vroiam doar sa stiu pretul de curiozitate, dar l-am aflat si fara tine,"desteapt-o".

| Legiuitoarea a răspuns (pentru LarissaMouse):

Bună.
SĂ-ȚI FIE RUȘINE!
Te crezi plină de tupeu dar nu ai bun simț să respecți timpul care îl acordăm pentru voi, care nu vă descurcați!
Pa, pa.

| Corinaemin a răspuns:

Buna, la Carol Davila taxa este 90 de mil. Nu stiu daca te ajuta, dar ca idee.

| LarissaMouse explică (pentru Corinaemin):

La Carol Davila nu are nimic legat de Medicina VETERINARA, ci la FMVB, facultatea de medicina veterinara BUCURESTI.