| mariusv19 a întrebat:

care ma ajuta si pe mine la ceva? Cum fac sa nu imi vada nimeni comentariile ce le primesc pe facebook? Numai eu vreau sa le vad nu si altii. Astept rasp voastre.Multumesc

2 răspunsuri:
| Drăăă a răspuns:

La fiecare album. poti seta confidentialitatea acestuia.(adica.cine vrei sa-ti vada poza si cine nu).ma gandesc ca aceasta ar fi singura solutie.nu cred ca se poate altfel.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun venit in clubul oamenilor dezamagiti de confidentialitatea dp facebook. blochezi albumul cu totul. alegi albumul si de la setari (sub album, este o sageata care arata in jos) alegi 'personalizat' si alegi acolo cine poate vedea si cine nu.