| ktyi a întrebat:

Care parte va placut cel mai mult din episodul de azi din Pariu cu viata? :X

2 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Sincer e prea actoricesc.O iubire se bazeaza pe fidelitate.sinceritate si incredere! Eu in locul lui Andrei as avea incredere in Ioana. Dar mi-a placut partea cand Mara a inceput sa rada de faza nu amanta amantei.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Pai episodul de azi al serialului ''Pariu cu Viata'' sa fost superb.
Am simtit multe sentimente cand ma uitam la el.Cel mai mult mi-a placut cand am aflat ca fata aia creata este insarcinata. :0 Si a fost super cum la lipit pe domnul director laughing si fazele cu domnul Gika si etc au fost superbe. :X Deabia astept sa vad urmatorul episod.