| anonim_4396 a întrebat:

Cat pot slabi in 4 saptamani (sunt limitata de timp din cauza nuntii) daca mananc o salata (rosii, castraveti, ceapa si ardei) pe zi?
Am 1.60m si 59 kg
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Depinde de organismul tau.Nimeni nu iti poate spune cat poti slabi.Dar te-as sfatui sa nu mananci doar o salata pentru ca iti vei face mai mult rau.Inceaca sa iti fixezi trei mese pe zi si reverva-ti cel putin 30de min de exercitiu.

| JeZeNNN a răspuns:

E putin doar o salata pe zi ar trebui sa tii o dieta si alergat ai slabi considerabil in 4 saptamani dar nu neglija mesele mananca si gustari si multe fructe alergatul e esential! Sper ca te-am ajutat.

| Luciferrr a răspuns:

Poi, cauta dieta "Dukan" pe Google. Mama mea tine dieta aia, si a slabit aproximativ 10 kg intr-o luna. Bafta. Funda?

| Michelle47 a răspuns (pentru Luciferrr):

Am citit ceva despre ea, dar eu vreau sa tin dieta cu cat mai putina (sau deloc) carne. Multumesc oricum, esti o draguta :*

| Luciferrr a răspuns (pentru Michelle47):

Cuplacere :*