| Emma a întrebat:

Buna!
Cate fete il adora pe edward cullen din twilight?
Pot spune ca imi place ftttttt mult, dar cand vine vb de cel care interpreteaza rolul. ei bine, mi se pare ca e ceva schimbat, adica e mult mai frumos in film!

cine e de acord? sau cine nu? vreau cat mai multe pareri!
fundita pentru cel mai inspirat raspunswinking

4 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Edward...vampiru e superb [:X]
in film e makiat sa arate ca un vampir da`i sta atat de bine...incat... straight face
In realitate ar trebuie sa se makieze laughing ca Edward pentru ca ii sta superwinkingpup

| Angiutssa a răspuns:

E normal sa fie mai frumos in film. E foarte machiat, coafat, photoshopat si toate cele.Sunt de acord cu tine, desi nu il ador, nici nu il plac, nici nu il displac sau dispretuiesc. Pur si simplu sunt de acord cu tinelaughing

| emm a răspuns:

Pai, mie una nu'mi place de el decat in filmbatting eyelashes
nu-l ador, doar imi place ca actorhappy
in schimb imi place mai mult taylor lautnerblushing
big grin
parerea mea:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Nu pot spune ca il ador pe Edward dar imi place. Este un personaj fictiv atragator laughing. Tipul de baiat pe care o fata l-ar dori ca iubit. Pai normal ca ti se pare ceva schimbat din moment ce Edward este un personaj iar Robert este o persoana reala. Frumusetea aia din film este frumusetea lui Edward, adica... tone de machiaj.
Nu ar trebui sa te astepti sa il vezi pe Robert facand pe Edward. E doar... un rol. Cand se termina filmul se termina si Edward.
Nu-si va mai aminti nimeni de Edward Cullen peste ani ( multi ani ) insa de Robert sigur isi vor aminti.