| angel_5676 a întrebat:

Intrebare pentru cei carora le plac filmele Twilight: cine va place mai mult Edward Cullen sau Jacob Black? Sau mai bine zis care actor va place mai mult cum arata Robert Pattinson sau Taylot Lautner. Mie imi plac ambii, dar mi se pare mult mai dulce Taylorhappy

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Edward Cullen in film...
Taylor Lautner in viata reala(e mai ingrijit)

| JustMe a răspuns:

Mie imi place Taylorlove struck E muuuult mai dragutlove struck Mie si in film imi place mai mult Jacoblove strucklaughing

| LoveMe a răspuns:

In film Eduard!happyhappy
si in realitate imi place fff multlove strucklove struck
dar parca pare cam neingrijit(parerea mea)
deci si taylor

| BellsC a răspuns:

Mie imi place de Edward.cred ca ii sta super ca vampir daca era asa si in viata realahappy...
Dar si Jake e dragut :*

| Ros3Blu3 a răspuns:

Taylor e mai frumos cu toate ca iubind filmu nu ai cum sa nu iti placa si Edward big grinbig grin

| Anonim_5812 a răspuns:

Taylor Lautner, nici nu incape indoiala:X

| p3bogdan a răspuns:

Ddd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taylor arata mult mai bine decat robert fizic dar in film eu cred ca robert arata mai bine ca vampir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In film imi place foarte mult de Edwart iar in realitate taylor il intrece dar cum ti se pare partea a cincea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taylor de o mie de ori.eu cred ca robert pattinson este chiar foarte urat fara acel machiaj alb ca varul pe fata...sa il vedeti in reviste...bleah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi place de edward si in film dar si in viata reala sunt innebunita dupa el:X:X:X:X:X:X:X:X:X:

| Meya a răspuns:

Taylor e bazabatting eyelashes. Arata bine si e chiar dragut happy

Dupa vine Robert cu missstteeru' luibig grin.