| Unique a întrebat:

caut doua fete pentru impartit pliante, Preferabil sa fiti din Sibiu.Varsta nu conteaza. Impartirea consta intr-o zi, suma este de 15 lei. Daca doriti cumva lasati un mesaj aici sau un mesaj privat cu id-urile voastre.Rog mare seriozitate. Ofer mare seriozitate. Depinde de tine.Asta ar veni pe saptamana viitoare Vineri sau Sambata.Pliantele se verifica cu aparatul in orasul Sibiu si Avrig.Noi avem nevoie doar pentru Sibiu. MULTUMESC

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :* nu stii pe cineva care cauta si in Bucurestibig grin? ...As cam avea eu nevoie de o slujba mai "usoara" sa zic big grin.Multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Mai este valabila oferta asta? Id-ul meu este natea_iulia@yahoo.com...te rog anunta-ma daca da! papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand pot sa incep?