| anonim_4396 a întrebat:

Solicit angajare intr-un job online, la domiciliu!

-am varsta de 15 ani
-seriozitate maxima
-cunostinte in calculatore si electronica mult peste medie
-timp liber (bineinteles ca-mi vad si de scoala)

Doresc sa fac niste bani, orice suma ar fi binevenita! Doresc un ban cinstit!

Toata lumea stie ca la varsta asta, fiecare se descurca greu cu banii, iar atunci cand vezi ceva si iti place, nu-l poti cumpara!

Nu sunt fumator si nici alcoolic! Nu muncesc pentru aceste lucruri!

Nu vreau sa fiu niciun reprezentant a vreunei firme de cosmetice, nu vreau site-uri PTC!

Cer si ofer seriozitate! Multumesc

Toate detaliile le lasati aici sau prin mesaj privat!

Ofer funda + raspuns inteligent pentru cel mai bun si mai plauzibil raspuns!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din pacate aici nu sunt patroni de firme care cauta angajati mai ales esti prea mic nimeni nu se uita la un pusti ca tine, asteapta sa faci 18 ani si apoi bagi CV de nu mai poti oriunde.

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!