| adinutzadina a întrebat:

caut o prietena cu care sa ma cunosc as vrea sa fie din judetul iasi localitatea iasi sa ne intalnim sa vorbim sa ne cunoastem mai bine si pe parcurs poate devenim cele mai bune prietene, am multi prieteni dar vreau sa imi fac altii noi, dati raspuns pe site la raspunsul la intrebare sau cautati-ma pe ade.iubitha.anului@yahoo.com

1 răspuns:
| WooppS a răspuns:

Buna! eu as zice sa te potolesti cu astfel de postari deoarece un stii ce om vei intalnii si ce va vrea de la tine