| CriCri04 a întrebat:

Caut pe facebook o persoana dar atunci cand ii scriu numele la 'Cautare', nu imi apare ea ci alte persoane cu acelasi nume. Mentionez ca nu avem prieteni comuni, si altcumva nu o pot contacta. Dar o cunosc. Funda pentru cine ma ajuta.:*

3 răspunsuri:
| Ade2 a răspuns:

Inseamna ori ca acea persoana nu exista pe facebook, ori ca ai gresit tu numele, ori ca ti-a zis el/ea numele gresit. Poti sa o/il suni, sa te duci pana la el/ea sa il intrebi din nou... Funda? puppy dog eyes

| CriCri04 explică (pentru Ade2):

Adica alte persoane o au in lista cu acel nume. ca am intrat si am vazut. dar daca vreau sa o caut eu nu imi apare. si nu e prima data cand am problema asta.

| Ade2 a răspuns (pentru CriCri04):

Poate are ceva calculatorul tau...Sau a facut ceva sa nu o vezi...