| printesaalice28 a întrebat:

caut povesti de groaza care sa ma faca sa numai dorm noapte, dar fara linkuri va rog! multumesc si pa! happy

4 răspunsuri:
| Rayzzor a răspuns:

Povesti de edgar allan poe si h.p. lovecraft. APOI, DACA NU VREI SA DORMI NOAPTEA, OMOARA-TI FAMILIA SI DA-TI FOC LA CASA.

| printesaalice28 explică (pentru Rayzzor):

Nu mersi, si daca nu te intereseaza chiesti din astea mai bine nu raspunzi decat sa iti bati joc de altii!

| StoicaAndi a răspuns:

Nimeni nu iti poate scrie aici povesti de groaza.Nu suntem copii... Poti sa te uiti la filme de groaza daca ai asa mare curaj. EXORCIST, VANISHING, BREED.

| printesaalice28 explică:

Si daca nu stiti nu trebuie sa raspundeti decat sa va bateti joc de mine!