| NiceBrownEyes a întrebat:

caut si eu o porecla dar nu am nici o idee ma cheama Narcisa am 15 anijoc handball imi place mult sportul, am 1.68 inaltime, imi plac toate genurile de muzica in afara de manele, imi plac glumele dar si barfelelaughing. in general sunt calma dar ma enervez repede cam atat funda va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Angellx3 a răspuns:

HippNarcii laughing [ de la hipp -hop ]
Narciissee [ se citeste Narcis ]
Narsiiee [ Narsii ]
Narciii
Isaa
Myy Beautifull Love
LoveN

hmm sper sa te ajute happy

| justme9 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Narcisa laughingmie prieteni si familia imi spun Nar laughing

| CMorfine a răspuns:

Nu trebuie sa iti cauti o porecla, ci trebuie sa o primesti de la prieteni, familie etc laughing.