| JustMe_8472 a întrebat:

Funda: va dau cateva date despre mine; -am 11 ani in caz ca intrebati :@;-inca ma mai uit la desene animate;-ascult toate genurile de muzica in afara de populara, manele, jazz;-imi plac tunsorile emo pentru. fete(intr-o parte parul filat cu suvite roz, mov, galbene, etc.);-ma enervez destul de usor;-nu ma las pana nu obtin ceea ce vreau. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Esti o persoana ambitioasa, impulsiva si usor romantica.
Dar nu inteleg, care este intrebarea?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si...mai exact cum sa te ajutam?laughing) doar ne-ai dat niste date, ok, dar cum sa te ajutam?rolling on the floor

| Aηηy a răspuns:

Ne-ai dat despre tine, dar care e intrebarea? big grin

| AnnaMariaaa a răspuns:

Si cu ce ne ajuta pe noi, unde e intrebarea?

| คиค a răspuns:

Funda pentru ce?
Care este intrebarea propriuzisa?

| SimoooSven a răspuns:

Ceva de genu sunt si eurolling on the floor

| BlackVeil a răspuns:

Si mie imi plac desenele animate, si am 99 de ani! ^^
ps: Jerry RULESS! big grin

| Biby a răspuns:

Ok si care este intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| Aero a răspuns:

Eu la 11 ani ma uitam la desene animate mai mult ca niciodata. N-aveam calculator incabig grin Ma mai uit si acum la desenele copilariei mele, dar nu la TV, ci pe YouTube sau alte site-uri. Ador animatiile de la Pixar :X
Pai bazandu-ma pe ce ai spus despre tine, de aici incolo poti sa te "autoporeclesti" "copilu'rebel", insotit desigur de "copil de Incuiat" laughing

| Aero a răspuns:

MEMO, banuiesc ca nu are azi timp Stela sa te suspende. Dar fii fara griji, continua sa arunci pe aici cu jigniri gratuite si injuraturi si-ti promit ca anul se va termina cu tine suspendat pe TPU.ro

| Faηta a răspuns:

Si pentru ce dai funda?

| Kiddo_2770 a răspuns:

Si care e intrebarea?raised eyebrows Crezi ca ne intrereseaza chestile astea?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Par emo la 11 ani? du-te fata incolo. Auzi la ea laughing)
Faza cu desenele animate: esti inca in varsta copilariei
nici mie nu-mi plac manelele + popularele (cine le-ar suporta :-&)
Nu te lasi pana nu obtii ce vrei? Bravo fetitowinking Tine-o tot asa laughing))