| ukukuku a întrebat:

ce alegeti dintre iubiri secrete vs pariu cu viata!
Argumentati alegerea!
:*

Răspuns Câştigător
| Elial a răspuns:

Iubiri secrete. Nici măcar nu mă uit la pariu cu viaţa. laughing

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Aleg,,pariu cu viata,,

| LolaLollita a răspuns:

Nu urmaresc niciunul. Am vazut secvente din ambele, deci daca e sa aleg, as zice "Pariu cu viata". Nu pentru ca imi place, ci datorita faptului ca cei din "Iubiri secrete" chiar nu au treaba cu actoria.

| Zenit313 a răspuns:

Aleg sa nu ma uit.
Sunt niste seriale penibile, fara mesaj, fara culoare.

| lolium a răspuns:

Desi nu urmaresc niciunul, as alege pariu cu viata intr-un moment de extrema plctiseala daca chiar n-as avea ce face.

| Molecula a răspuns:

Sa fim seriosi, pariu cu viata a luat locul intai pentru cel mai bun si urmarit serial, nici nu se cunoaste ca cei din lala band nu au fost actori pana acum, cat despre iubiri secrete, e o panarama de film, nu zic de actiune sau de alt ceva, zic de actori, am vazut o faza cand un nene cand isi zicea replica s-a uitat la camera ca prostu si cand a vazut ca a gresit s-a pierdut si nu stia ce sa mai faca, si producatorii au bagat pe post nu au sters, pariu cu viata nu are cu ce sa fie comparat in Romania, lala band e singura formatie din Romania care canta LIVE in 2 concerte pe saptamana, nu ca parasutele astea de la tlevizor care vin cu sacosa de cd-uri la concerte

| SecretLady91523 a răspuns:

Pariu cu viata...cei din iubiri secrete nu au nici o legatura cu actoria.happy

| lilith666 a răspuns:

Pariu cu viata este alegerea mea. iubiri secrete mi se pare o prostie, vorbind strict de actiune.pariu cu viata poate e telenovela dar actiunea e placuta si netoleranta. iubiri secrete este deranjant, cu o actiune care nu multora le place.asta e parerea mea

| ReDoNe2910 a răspuns:

Pariu CU Viataaaaaaaa

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Pariu cu viata. M-am uitat la cateva episoade din Iubiri Secrete si nu imi prea place.