| allemyl a întrebat:

Pariu cu Viata sau Iubiri Secrete? Argumentati raspunsul.(P.S.:Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| MaliRaisa a răspuns:

Pariu cu viata! din serialul iubiri secrete am vazut asa, cateva secvente, si nu-mi place de nici-un fel ..adica mi se pare mai mult o prosteala...acu' fiecare cu parerea lui...eu mi-am spus punctul de vedere.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pariu cu viata pentru ca,, iubiri screte,, nu imi place absolut deloc

| borntotwerk a răspuns:

Iubiri secrete:-D

| Dianaaaa1998 a răspuns:

Iubiri secrete.eu una asta as alege.adik asta am si ales :d

| DariusYkaA a răspuns:

Parerea mea este Iubiri Secrete....La el ma uit si eu... Acum vezi si tu.