| Larisa_5606 a întrebat:

ce anti-virus imi recomandati?

14 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Pur si simplu Avrira, este special, bun si de calitate happyeu asta il am de timp calumea si n-am probleme

| GeoOrgiannna a răspuns:

Norton big grin

| perro12 a răspuns:

Avira, foloseste resurse putine si este destul de bun pentru unul free
nu incerca Norton360, Nod32 folosesc foarte multe resurse si iti ruleaza pc-ul mai greu

FH

| andreeada a răspuns:

Avast! E genialhappy!

| larisuta a răspuns:

Avg

| aaaaaaa1 a răspuns:

Eset Nod32 AntiVirus 4

| psiko a răspuns:

Kaspersky mi se pare cel mai bun sau bitdefender asta de 2010

| hitron a răspuns:

Salut! uite aici o lista de chestii pe care le poti face sa scapi de virus. sunt si antivirusi care scaneaza online.

| gummy a răspuns:

Avira... e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc nod 32 de foarte mult timp si sunt foarte multumit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira

| fursecuricios a răspuns:

Eu tiasi recomanda norton 2011

| Cristi_4255 a răspuns:

Eu folosesc AVG Internet Security 9, si este foarte bun si foloseste putine resurse, dar si avira este foarte bun.

| Cata_3425 a răspuns:

Iti recomand BitDefender 2010 este un antivirus foarte bun si foarte puternic, te anunta pe pagini virusate te anunta cand iti intra ceva in calculator, si mie unu nu imi incetineste calculatorul deloc.