| cris_1203 a întrebat:

Buna ce antivirus e bun? sa mearga calc bine si repede. funda mare...

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Avira e muci detecteaza orice ca fiind virus norton mananca prea multe resurse nod 32 nu e bun de nimic l-am avut si in loc sa imi detecteze virusii nu zicea nimic si a trebuit sa reinstalez windowsul. Iati kaspersky sau avast am kaspersky de 1 an cu licienta(cumparat) si nu am probleme cu el merge calculatorul brici si ultima oara am pus windowsul cand am luat antivirusul.

3 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Norton, Avira, AVG, NOD 32. Funda? Mersi! Sunt cele mai bune si informaticienii le folosesc.

| crysty97 a răspuns:

Avira free antivir scrie asta pe google

| Annd a răspuns:

Cel mai bun este AVG.
Eu il am, si a blocat nu stiu cate infectari pana acum.
Windows-ul e perfect sanatos.
NOD 32 e un parci de antivirus :-J