| TwEEty_9286 a întrebat:

ce apreciaza cel mai mult un baiat la o fata?[vreau parerile baietilordar pot fi si ale fetelor], funda!

Răspuns Câştigător
| Afgshhakakl a răspuns:

Sunt fata,dar am auzit ca baietii apreciaza la fete naturaletea. Dar depinde de baiat. Ptr baietii ok( adica nu cocalari), fetele care le place sunt cele cu simtul umorului, sincere si mai nebunatice.

1 răspuns:
| bby a răspuns:

Sunt fata si eu cred ca ce apreciaza baiatul la o fata e sa fie frumoasa, sincera, de treaba si sa nu fie gen curva tongue
mie asa mi se parewinking si dupa aspectul fizic si alea aleabig grin