| GodIsLove a întrebat:

Cine a tinut dieta cu castraveti?
Exemplu de meniu

Micul dejun:
- doua felii de paine prajita neagra cu gem;
- un bol de salata de castraveti;
- o cana de ceai fara zahar.

Pranzul poate fi format din:
- un ou cu paine prajita, un piept de pui cu o salata de castraveti.

Cina: un bol de salata de castraveti.

În cazul în care foamea isi face aparitia intre mese, este permis consumul de fructe si legume.

A tinut-o cineva? Sau una asemanatoare. Functioneaza?
Sau scrieti o dieta care v-a ajutat.

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| trusk a răspuns:

Lasa dietele, fa sport!

Răspuns utilizator avertizat
| trusk a răspuns (pentru Smonalisa):

Mergeti fratilor la un nutritionist daca vrei dieta, nu mai bagati cacaturi in voi, sa va distrugeti stomacele si mai stiu eu ce.

Răspuns utilizator avertizat
| trusk a răspuns (pentru Smonalisa):

Nu, sportu ingrasa.

Răspuns utilizator avertizat
| GodIsLove explică:

Ok.Puteati sa va contraziceti si pe privat.In fine, eu nu am zis ca nu fac sport, fac.Ideea ii ca eu rezist sa nu mananc din ora in ora, stomacul meu e obisnuit deja cu asta. Eu mancam foarte putin la micul dejun, si mai mancam apoi pe la 14.00 -15.00.Mi-am facut si un program de sport, ideea e ca voiam sa ttin aceasta dieta, 3 zile, nu zice nimeni ca apoi incepe iar cu Mc Donald's sau sa manance in continuu. Nu stiu cand a fost ultima data cand am mancat chips-uri, fast-food. Nu prea mananc asa ceva.