| Sappho a întrebat:

ce as putea sa i scriu pe o felicitare unui copil mic? ce dedicatie? (pentru craciun) Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

La 6 ani ar merge o felicitare muzicala, nu cred ca il intereseaza felicitarea simpla

4 răspunsuri:
| LuciaStefaniaa a răspuns:

Sa cresti mare, mare, mare, Sa ai parte de iubire, Sa ai parte de noroc, Sa traiesti in fericire, Cu tot neamul la un loc! La Multi Ani! sau Cine-i Mosul? / Unde-i Mosul? / Cand o sa apara?
E Craciunul? / Nu-i Craciunul? / Cine o sa sara,
Sa ma lamureasca acum / De e sarbatoare?!
Daca e... primeste-n dar o Felicitare.
Ingerii se uita'n casa / Vad si spun, iar mosul are
Colo'n cer, la el in tinda, / Pe genunchi o carte mare.

| diiia00 a răspuns:

Pentru cel mai scump, iubit copilas din lume...dar cati ani are?