| ozzyyy a întrebat:

ce as putea sa ii iau cadou prietenului meu de ziua lui? face 18 ani.eu am 16. data trecuta i-am luat un parfum o bratara si o inima de argint care se rupe in doua. jumatate la mine jumatate la el. el de ziua mea mi-a luat un lantisor cu un medalion de 72 lei.as vrea sa ii iau ceva frumos ca pentru majorat, dar nu stiu ce.astept idei.mentionez ca avem aproape 2 ani de cand suntem impreuna asa ca suntem foarte "deschisi "in orice.
xoxo

1 răspuns:
| aurelia08 a răspuns:

Daca ii stii preferintele inceraca sa-i iei ceva care il va face fericit