| ozzyyy a întrebat:

ce as putea sa ii iau cadou prietenului meu de ziua lui? face 18 ani.eu am 16. data trecuta i-am luat un parfum o bratara si o inima de argint care se rupe in doua. jumatate la mine jumatate la el. el de ziua mea mi-a luat un lantisor cu un medalion de 72 lei.as vrea sa ii iau ceva frumos ca pentru majorat, dar nu stiu ce.astept idei.mentionez ca avem aproape 2 ani de cand suntem impreuna asa ca suntem foarte "deschisi "in orice.

Răspuns Câştigător
| gagaangel a răspuns:

Buna
acum cand face majoratul poti discuta cu ai lui daca ii cunosti sau cu prieteni deai lui si sai faceti o petrecere surpriza un prieten sal duk in oras in timp ce voi aranjati totul ii poti comanda un tort cu poza lui pe el de al o coferarie cu laborator propriu, cat despre cadou ii poti lua un ceas frumos sau un tricou ori un obiect care ii place si nu a avut ocazia sal cumpere ii poti face si o felicitare cu cateva versuri facute de tine asta va conta mult pentru el
bafta si la multi ani:X:X:X:Xlove struck

2 răspunsuri:
| ClaraZ a răspuns:

Un ceas happy

| roxy_2350 a răspuns:

Poti sa ii iei un ceas fain