| irina_3672 a întrebat:

Maine este ziua prietenului meu, si suntem de 9 luni impreuna. Face 14 ani, ce i-as putea cumpara? Am vazut ca are bratara de argint, dar lantisor nu stiu daca are. Nu i-as cumpara un medalion si sa ma trezesc ca nu are lantisor. Anul trecut i-am luat un ursulet gigant cu o felicitare in brate. Anul acesta nu as vrea ceva prea scump. M-am gandit la o rama, dar cateva poze ce avem impreuna sunt in calculatorul nou, care este stricatcrying. Chiar nu am inspiratie, va rog ajutati-ma repede! :-s [-o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! ideea cu lantul ar putea fi buna deoarece chiar daca are un lant nu cred ca nu il va purta pe al tau! daca ai rabdare fa-i ceva manual sau daca esti practic un parfum o felicitare un sarut si la multi ani( asta i-a dat o amica de-a mea prietenului eibig grin). bafta si la multi ani pentru prietenul tauhappy

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

La multi ani pentru tanarul tau prieten!
Ti-as recomanda o rama foto digitala...crede-ma, este super!

| anaid a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pentru el din partea ta este un sarut si sa-i spui ca il iubesti si ca ii esti alaturi...nu conteaza nici marimea cadoului nici valoarea lui doar simplul fapt ca este de la tine il face important:X
PS:Iubiti`va mult!

| hamsterx a răspuns:

Pai gandeste`te la hobbiurile lui.dk ii place fotbalul, ia`i ceva cu echipa preferata, ori un tricou, ori o minge.de asemenea ii poti lua acel lantisor daca tot zici ca ai bratara. ii poti lua si un parfum sau un tricou de culoarea lui preferata. tu il cunosti mai bine si vei stii ce sa alegi. la multi ani lui, si tie mult bafta. pwpici, sper ca te-am ajutat

| marsy a răspuns:

Un cd cu filme grozave, un farfum delicat... daca dispui de mai multi bani ii poti lua un lantisor...

| emma_6707 a răspuns:

Ei bine poti sa-i bati apropouri referitoare la bratara de argint... si asa sa aflii daca are lant de asemenea ai putea sa adaugi si initiala lui. sau a ta si in felul acesta sa "fii mereu cu el"tongue
bafta [din ce am vazut initialele nu sunt mai mult de 10 lei iar lantul variaza de la 20-30 de lei in sus deci nu ar fi exagerat de scump. depinde si de bugetul tau:*]

| bosculopulos a răspuns:

Pai. spui ca sunteti de 9 luni impreuna, atunci anul trecut cum de ia-i luat cadou? mi se pare mie sau anul are 12 luni.in orice caz are doar 14 ani.nu trebuie un cadou scump. un pupic si inca ceva practic si gata! cand veti fi mai mari, da atunci poti sa treci la alt tip de cadouri

| irina_3672 explică:

Multumesc mult pentru urari! Sa va raspund la fiecare pe rand acum, pentru ca in acea zi nu am mai avut timp:
- elena, ideea ta este super, dar m-ar costa cam mult, si am bugetul cam restrans
-bosculopulos, anul trecut cand i-am luat acel adou nu eram impreuna, pentru ca nu vroiam eu sa am un prieten asa de repede. In schimb eramca fratii, ne intelegeam perfect.
-anaid, ideea ta este super, dar nu m-as fi simtit bine ca el mi-a luat cadou de ziua mea, si eu nu. Dar pe langa cadoul pe care i l-am luat, i-am dat si un pupic happy s-a bucurat mult whistling
-hamsterx, am zis ca el avea bratara de argint, candl-am imbratisat am vazut ca avea si lantisor. Data viitoare ii cumpar un medalion la lantisor laughing
-dinulya, eu trebuia sa cumapr cadoul duminica din pacate, si n-am mai gasit magazine deschise, doar cateva erau
-ioana, ideea ta a fost super, pentru ca eu chiar fac bratari hand-made si le vand pe la scoala. Doar ca n-am avut idee ce sa fac pentru un baiat. Daca vrei sa vezi blogul meu sau detalii despre bijuteriile hand-made da-mi add la id-ul : irina.pandrea@yahoo.com

va multumesc la toti pentru sfaturi! Pana la urma i-am cumparat un ursulet, o cutie de boboane si un cd. Nu prea inspira cadoul, dar bugetul si timpul mi-au venit de hac.
Toate cele bune! happy