| AnonimAwesome a întrebat:

ce ati alege dintre voce, frumusete, faima, banii, talent sau inteligenta?

11 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Fara sa ezit as alege inteligenta.

| nyko06 a răspuns:

Sanatate pentru ca e cea mai importanta happy.

| Roooxy a răspuns:

Eu as alege in ordinea asta: Sanatate,inteligenta,frumusete,bani.,faima, voce, talent

| Cocki a răspuns:

Eu as alege inteligenta, deoarece daca ai inteligenta ai faima din faima ai banii, de laa bani poti sa-ti perfectionezi vocea si sa te faci frumoasa.si daca ai voce, ai si talent

| Crisstina07 a răspuns:

Eu de exemplu sunt inteligenta si am ureche muzicala si mi-as dori enorm de mult sa am voce,sa pot canta fara sa ma tem ca ma va auzi cineva si va rade de mine eu as alege:sanatate, inteligenta, voce/talent

| тєqυιℓα a răspuns:

Voce

| georgy39 a răspuns:

Eu as alege frumusete si intelegenta

| BellaSomerhalder a răspuns:

Inteligenta, bineinteles. Pot sa fiu urata, saraca, anti-talent, dar daca sunt inteligenta nu voi putea fi nici una dintre variantele enumerate mai inainte. happy

| sunt a răspuns:

Euas alege inteligenta, frumusetea, talentul si banii

| KottakFan a răspuns:

Talent si inteligenta

| Mataaiacheala a răspuns:

As alege-o pe mata