| Loredana96 a întrebat:

Buna,ce cadou as putea sa-i dau iubitului meu care implineste 17 ani?

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Un Tort?

| Flaviucu a răspuns:

Un pulover, un ceas, o bratara, un telefon, o sticla de sampanie.

| BeAmazing a răspuns:

Pai dupa parerea mea, ai putea sa-i cumperi o bratara/lant de argint sau aur (cum doresti tu) sau un ursulet de plus mare laughing sau un parfum shmecher sau ceva haine.big grin Sper ca ti-am dat ceva idei happy.

| AncaAnnLy a răspuns:

Dă-i un joc video despre fotbal, o minge de fotbal, o jachetă sau blugi negri, şi cel mai important un sărut, asta le place băieţilor. Sper să-ţi fiu de ajutor happy