| ioanapantea a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar iubitului meu care implineste 18 ani? funda.

6 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

Eu zic un ceas mai frumos asahee hee

| ganton a răspuns:

Creier.

| robertyz23 a răspuns:

Ceva ce il caracterizeaza... ceva care sa faca parte din viata lui...de exemplu ii place boxul si tu ii ie`i tricou cu messi in loc sa ii ie`i manusi de box~! sunt sigur ca ii vei alege ceva specialtongue!

| Sissi_3625 a răspuns:

Daca il pasioneaza fotbalul poti sa ii iei o minge, iar daca nu un ceas.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şcoală!

| Oaniiixd a răspuns:

Pai ai putea sai cumperi ceva la care tine el mult de ex: un parfum, un urs mare de plus cu i love you, un tricou personalizat pe care poti pune o poza cu voi doi, un tort personalizat cu poza ta si a lui sau alte cadori mai simple daca vrei de ex : o esarfa, o jacheta cool sau chiar niste adidasi sau un lant cool... funda?