| Zozolle a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua iubitului meu? Implineste 16 ani puppy dog eyes [ help ]

Răspuns Câştigător
| Byucc a răspuns:

O poza cu voi doi inramata
Un joc video
Un tricou care sa ii placa
Un parfum (vezi ce alte parfume foloseste)
Bafta!

2 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Stii, cadourile materiale sunt doar un pretext, dar gandeste-te la doi iubiti care stau la mare distanta si vorbesc, isi mentin dragostea asa cum pot. Pentru ei, cel mai frumos cadou de ziua lor ar fi chiar si 5 minute petrecute impreuna. Asa ca sfatul meu este ca iubitul tau sa fie foarte bucuros pentru simpla ta prezenta si pentru ca ii esti alaturi. O zi buna! happy