| Georgemy2 a întrebat:

Salut, ce cadou i-as putea face unei prietene foarte bune din clasa a VIII-a de craciun? Ceva frumos dar nu foarte scump. Nu vreau sa-i cumpar dulciuri, ceva mai special.

3 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

A 8 a? Ar merge ceva bratara sau colier, dar uita-te prima oara ce gusturi are la bijuterii, ca sa nu dai fail!
Sau poti sa-i iei un plus! happy
Sper ca te-am ajutat! big grin

| Alixu5Trigga a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care i l`ai putea darui de Craciun, ar fi ceva confectionat de tine, din inima happy

| MariaRoxy a răspuns:

Pai ii poti cumpara un parfum in ton cu Craciunul, o pereche de ghete frumoase pentru iarna, ii poti cumpara ceva ce sti ca isi dorea de mult timp, sau daca nu o husa pentru telefon tot in ton cu iarna.Eu i-as cumpara unul din aceste lucruri. Sper ca te-am ajutat!