| Catalina_6831 a întrebat:

ce cadou as putea sai cumpar unui baiat? ne facem cadouri de craciun intre noi.si nu am nici o idee.are 15 ani.si pentru cineva de 18 anibig grin.prietenu meubig grin

Răspuns Câştigător
| LaLii a răspuns:

Pai daca prietenul tau are 18 ani, ati putea face ceva funny. Ca de exemplu, poti sa-i cumperi o suzeta, un pampers marelaughing, sa va distrati.sa fie cat mai funny, acum depinde daca prietenul tau nu e asa cu umorul. va fi altceva. dar success! fa-ti ziua cat mai frumoasa...

4 răspunsuri:
| Dianka_4924 a răspuns:

Dianka prietenului tau i-i poti da cadou o rama in care sa fie foto cu voi 2winkingiar celuilalt i-i poti cumpara un suvenir ceva, sau un lantisorwinkingSi mai poti adauga o felicitare facuta de tineee!)))Sper ca ti-am fost de folofwinkingpup

| Dianka_4924 a răspuns:

SalutwinkingPrietenului tau i-i poti darui o rama in care sa fie o poza cu voi 2winkingIar celuilalt i-i poti da un lantisor)Sau un suvenir si mai poti adauga o felicitare facuta de tine;(Sper ca ti-am fost de foloswinkingpup

| 32nelenya a răspuns:

Pentru cel de 15 ani cred ca un breloc sau un suport pentru mobil ar fi dragutbig grin iar pentru prietenul tau... un accesoriu dragut(ceas, lantisor cu medalion in forma de inima jumatate pentru el iar jumatate sa-ti ramana tie)big grinsau un mouse nou in forma de masinutzabig grinbig grinbig grin sper ca ti-am dat cateva idei bune acum depinde de ce buget aiwinking

| ale_8755 a răspuns:

Salut, la prietenul tau poti sa ii dai o poza cu voi doi si ceva ce sa ii placa lui si sa iti placa si tie(si cand il dai sa ii zici ca asta ai simtit tu si ca asta ti se pare cel mai cute lucru)si la baiatul de 15 o bluza drgutzawinking.