| ღCARMELAღ a întrebat:

Buna!
Ce carti imi recomantati pentru 13 ani?
Ceva gen Agatha Mistery sau Cronicile spiderwick sau Goosebumps
FUNDOI

Răspuns Câştigător
| Astropuf a răspuns:

Valentin Letendre- Gudule(autor)
E FOARTE FRUMOASA AM CITIT-O SI EU AM 13 ANI.Are si magie si aventura si mister si dragoste.Are 3 parti, dar e doar o carte.O sa o iubesti. Fundita? SCZ m gresithappy

4 răspunsuri:
| marinageorgiana14 a răspuns:

Poti citi Jurnalele Vampirilor, am citit si eu si e super :*

| ღCARMELAღ explică (pentru marinageorgiana14):

Am vazut serialul

| marinageorgiana14 a răspuns (pentru ღCARMELAღ):

Cartile sunt diferite fata de serial

| Astropuf a răspuns:

Lalentin Letendre- Gudule(autor)
E FOARTE FRUMOASA AM CITIT-O SI EU AM 13 ANI.Are si magie si aventura si mister si dragoste.Are 3 parti, dar e doar o carte.O sa o iubesti. Fundita?