| Ellliiii a întrebat:

ce ce program sunt editate pozele in general.ca sa iti arate fata curata(fara impuritati) nu stiu parca la unele fete nu stiu sunt editate asa de bine (nu pot sa explic dar totusi)

si la programul pe care mi-l recomandati... spuneti-mi si unde sa dau...pls

Multumesc Fundita!

3 răspunsuri:
| Denii_6593 a răspuns:

Poi sunt mai multe.: Photo Editor[Il deschizi si dai pe Make Up si iti apar in dreapta settings si acolo alegi], Photo Scape. Eu le folosesc pe amandoua.
Sper ca te-am ajutat.kiss:p

| AddaBăă a răspuns:

Eu edites p photo scape il descarci dp google dupa dai dublu klik p el si iti apare meniu dai la editor pui poza dai filter si ai mai multe optiuni dai p noise reduction(clear skin) si alegi nivelul low(putin) middle(mediu) high(mult) sper cu te-am ajutathappy

| Paralelu a răspuns:

Poti incerca Photoshop. Exista o multime de tutoriale pe youtube...
Cauta pe google "photoshop" si sigur gasesti un site de unde sa il downloadezi!