| smekera123 a întrebat:

Buna!
Ce credeți ca va pica anul viitor la evaluarea nationala la romana!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta iti pentru spune ce nu va pica, adica ce s-a dat anul asta. In rest, invata tot ca subiectele sunt secrete pana in ziua examenului, asadar este imposibil sa stie cineva ce se va da la anul la examene.

| dullcat a răspuns:

Buna.Mai este mult pana atunci, abia a trecut cea de anul acesta.Nu cred ca are rost sa te intrebi ce pica inca de pe acum.

| sammie a răspuns:

Orice.

| Sjhxjcks a răspuns:

Poate pica orice. Subiectele se aleg prin extragere. Trebuie sa știi tot din programa. La romana la s2 anul asta a fost caracterizare, însă nu este exclus ca și la anul sa fie