| Ingerfararipi333 a întrebat:

Ce credeti ca va pica anul acesta la Evaluarea Nationala? :*

Răspuns Câştigător
| Gerard9965 a răspuns:

Eu inca sper la Basm. Basmul este cel mai usor. Colega mea spera totusi la Rezumat rolling on the floor Basmul sper si cred ca va pica. Daca nu, ceva epic in orice caz.

| Ingerfararipi333 explică (pentru Gerard9965):

Hmm ar fi bine daca ar pica epicul sau basmul! laughing Multumesc pentru raspuns!

4 răspunsuri:
| NoctisFive a răspuns:

Bomba cu prosti

| StefanAdrian911 a răspuns:

Eu as spera spre genul liric, pentru ca la genul epic sunt acele tipuri de compuneri laughing (Despre titlu, personaj, rezumat) si nu ma pricep asa bine laughing
Ar mai fi bine, sa fie genul dramatic.

Răspuns utilizator avertizat