| fana1fp a întrebat:

Ce credeti despre Al Bano? Vi se pare un barbat frumos sau urat.Mie chiar nu imi placea cum arata dar cand am vazut videoclipul de la melodia tu soltanto tu mi s-a parut ca arata foarte bine.Imi vine sa sarut ecranul cand vad videoclipul.Voi ce parere aveti despre el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Mie nu mi se pare o frumusete, mai ales ca videoclipurile alea erau facute in tineretea lui.Acum nu mai e tanar si arata destul de rau.