| fana1fp a întrebat:

Ce credeti despre Al Bano? Vi se pare un barbat frumos sau urat.Mie chiar nu imi placea cum arata dar cand am vazut videoclipul de la melodia tu soltanto tu mi s-a parut ca arata foarte bine.Imi vine sa sarut ecranul cand vad videoclipul.Nu neaparat frumusetea lui fizica, dar felul in care se uita la romina mama si ce atingeri suave.Voi ce parere aveti despre el? Intrebare pentru fete!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Da Al Bano e tare, are o voce superbă, el si Romina erau un cuplu celebru al anilor 80, păcat că sau despărtit. Ce vîrstă ai?

| HDeNiSaR a răspuns:

O parere destul de buna-bineinteles ma refer doar la muzica-am curatat de curand monitorul si nu am de gand sa-l sarut =))
melodia asta imi place cel mai mult de la el:
https://www.youtube.com/watch?v=TyGqvJKjiDE