| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna ce desen animat va place cel mai mult funda

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Mda, cele mai bune sunt Viata cu Louie, Copiii de la 402, Piratul Jack cel teribil si cele vechi care erau inainte pe Fox Kids happy
Cele din ziua de azi nu mai au acel comic in ele ca atunci happy
Nu le mai gasesti la TV, dar le poti vedea pe Youtube pe toate. Parerea mea, astea sunt cele mai bunebig grin

11 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Cel mai genial desen animat era Viata cu Louie happy

| Ana a răspuns:

Tom & Jerry

| Merilynne a răspuns:

Mie imi place zack si cody si hannah montana ...inainte imi placea si Naruto da nu mai e.
fundita? Plzzbatting eyelashes

| Anileda a răspuns:

Zack si Cody

| wolfer18 a răspuns:

Tom&Jerry.
Iar pentru cei care zic ca numai sunt la varsta pentru desene, sa se duca undeva, fitosii dracu. Taicameo are 40 de ani, e om serios, in toata firea, nu se joaca, dar stie oricand sa aprecieze un desen de calitate, precum cele vechi.

| Teenagernynho28 a răspuns:

Viata cu Louie mi se pare cel mai 'frumos'; acu' ceva timp cand ma uitam si eu la desene mai imi placea 'Ce-i cu Andy, Tom si Jerry, Cainele Courage' (le gasesti toate pe desenelecopilariei.ro, sau ceva de gen) Imi pare rau de copiii care astazi nu au ce vedea la desene la tv decat batai, violenta, supereroi si tot felul de caracatite care instiga 'fin' la tot ce nu este bun; pacat. Dar sunt de parere ca si copiii din zilele noastre s-au 'perfectionat' si nu mai stau cu ochii 'pe sticla' ci s-au mutat in mediul online...

| Teenagernynho28 a răspuns:

Aaa, si era sa uit: Celebrity Death Match si South Park (cand erau in voga)
laughinglaughinglove struck

| Andra_5221 a răspuns:

Tom si Jerry.

| icsulescu a răspuns:

Nu mai sunt la varsta la care sa urmaresc desene animate big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto! sunt obsedata dupa el laughing)

| blondix_2931 a răspuns:

Dexter`s laboratory cele mai faine big grin