| Adelina_6085 a întrebat:

Buna!
Ce detalii imi puteti da despre Samsung S5230?
Cum este? Cat dureaza bateria? Merita?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aici ai toate detaliile despre telefon: http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-s5230_star-2427 este bun (ai si pret acolo), bateria te tine 10 ore in convorbire si 800 ore in stand-by in schimb nu are WI-FI. Ai putea sa te orientezi daca ai de unde sa alegi spre un telefon cu WI-FI (internet wireless).Ca telefon este bun la 320 lei. Bafta!

| Ananas2 a răspuns:

E bun. bateria tine 1 saptamana, e frumos camera e buna... deci meritawinking