| pynnk a întrebat:

Vreau si eu ceva sfaturi si exercitii pentru tonifierea picioarelor.love struck funda pentru cel mai bun rasp dar va rog fara glumite

4 răspunsuri:
| Xtina_2432 a răspuns:

Ai putea incerca http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html. Gasesti acolo tot felul de exercitii, pe mine m-a ajutat :)

| rutanklan a răspuns:

Alergare. Sarit coarda.

| simoneee a răspuns:

Pentru picioare, gambe tonifiate incearca sa stai pe varfuri cat iti permit picioarele cu pauza 9de exemplu te ridici pe varfuri te asezi, te ridici te asezi), iti poti de asemenea indoi genunchii incat sa atingi fesele ca la alergat. Incearca si sa stai jos intinsa si sa ridici picioarele cat poti tu de mult repetand exercitiul. Genuflexiunile sunt cele mai tari pentru tonifierea picioarelor dar iti ia ceva sa e obisnuiesti cu ele si incearca sa nu le faci prea repede ca nu te mai ajuta cu nimic.