| dany_3081 a întrebat:

ce faceti cum sa cresc mai repede cum trebuie sa ma alimentezzz

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Aicia nu este vorba de alimentatie. Daca din constructie, tuesti de talie mai mica, poti face ori ce ca nu vei creste prea mult. Ca sa poti sa te mai lungesti, trebuie sa faci cat mai multe tractiuni, dar cu greutati legate de corp, Mai bine spus, sa stai cat mai mult atarnat, In Japonia in parcuri, toti angajatii stau atarnati de copaci, cat mai mult timp. In acest fel se vindeca si de anumite boli. In afara de tractiuni, neaparat sa faci bazin Bazinul este baza. Te si lungeste, te si formeaza ca si structura. Incearca si vei vedea ca functioneaza Succes Pa

1 răspuns:
| patty32 a răspuns:

Proteine si muult sport! :*