| Alexandra_4047 a întrebat:

Ce faceti de Pasti in afara sa va vedeţi cu familia? ceva idei?

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Fetele nu stiu ce fac, dar baietii sigur isi sparg ouale!

| ganeaa a răspuns:

Buna pai o ideie...sa fi cu cineva care iti este drag sau cu cine cu care te distrezi iesi la un gratar mergi in parc simnte te bine paste fericit

| 0PopaPorno a răspuns:

Buna! Pai:Merg cu prietenii in centru, in parc ca sa ne dam in caruseluri,facem un picnic,mergem la biserica, ne uitam la un film bun legat de aceasta sarbatoare, mergem la rude etc... Sper ca te-am ajutat!

| gabitza_4576 a răspuns:

La o pizza cu colegii :d