| Ana1271 a întrebat:

Ce faceti? Eu sunt foarte plictisita...ce as putea face?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieși cu prietenii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De dimineata am fost la plaja,pe urma am venit acasa, stau si raspund la intrebari acum.
Poti merge la plaja, raspunde la intrebari aici, citeste o carte, dormi.
Te pup!

| Carmen100 a răspuns:

Sall!
Eu ies cu prietenii pe atrada cu rolele bicla sau pe jos, stau la calculator, TV, desenez, ma joc remi, carti cu mama sau frati'miu, stau pe TPU, ascult muzica, caut prin dulapuri in speranta ca gasesc ceva interesant, puzzle'uri sau merg la mamaie care are gradina si stau cu ea, mananc ce fructe vreau si ma joc cu animalele, fac mustati si ochelari vedetelor de pe reviste.
Cam atatwinking

| bobbyjah a răspuns:

Citeste o carte, vizioneaza un film, asculta muzica, iesi in natura...