| bruneta_9895 a întrebat:

Sunt plictisita... voi cand sunteti plictisit/(a) ce faceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la tine, esti blonda? poza este a ta? cere id-ul unora dintre fete si vorbeste pe mess cu ele faci schimb de modele de cordelute de rochite, de muzica, pantofi cizmulite botine, unde mergeti ce mai faceti.

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tocmai ce vb cu prietena mea cea mai buna si imi spunea ca este foarte plictisitalaughing Asa ca i-am propus maine sa vina pe la mine sa mai iesim si noi in oras.big grin La un suc, o prajitura. cevahappy
Iesi si u din casa cu prietenii, citeste o carte, mai stai pe mess...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu am timp sa ma plictisesc, gasesc intotdeauna ceva de facut: gatesc, fac ordine in casa, imi ingrijesc florile, merg la cumparaturi sau la plimbare, citesc, vizionez un film, intru pe TPU, etc...

| viatadecacatt a răspuns:

Ma dezbrac si imi pazesc hainelelaughing)

| I'm just me a răspuns:

Eu ascult muzica si stau in pat sau pe mess

| blueeyes_8136 a răspuns:

Imi gasesc singur de lucru fa-ti un gagik incerca sa te distrezi in timpul liber nu astepta sa treaca singur distreazate ultima oara cand m-am uitat la mine aveam doar o viata tu cate aitongue traiesteo nu o plictisi (parerea mea )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......oc-2009-d/
uite aici o miss boboaca, poate are poze, scrie-i in mesagerie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inventeaza un cantec, intra pe un chat, uita-te la tv, fa-ti curat in camera, vorbeste la tel. cu cineva drag, iesi in oras, citeste o carte, fa-ti o infatisare noua, inventeaza un joc, fa sport, urmareste un film, mergil la cumparaturi sua pur si simplu dormi! sunt multe variante de rapsuns asa ca nu poti avea nic un motiv incepand ziua spunandu-i unui cunoscut : " ma plictisescc, ce sa fac? da-mi o idee" viata nu e plictisitoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc la calcu daca e ocupat ma duc pe afara daca ploaua ma uit la tv daca nu e nick bun la tv ascult muzica daca e la fratele meu telefonul stau si ma plictisesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma duc cu prieteni afara sau imi fac de cap la calcu happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa imi spuneti voi ce sa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt ffffffffff plictisita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu... si eu ma intreb