| MadalinaElly a întrebat:

happy Ce faceti sa va creasca parul mai lung?... Fara varianata ulei de ricin, ca am mai luat dar nu se observa nimic sad
Mentionez : am parul ondulat...
Fundita :* :*
SCUZATI CATEGORIA sad

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consumă fructe și legume cât mai proaspete, sunt surse de vitamine care ajută la creșterea părului.
Măștile hrănitoare sunt de ajutor și ele, tăiatul vârfurilor la 2-3 luni stimulează creșterea sănătoasă, fără fire despicate.
Pa, pa.

| DeliaDelii a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci pentru ca asta se mostenese. Eu am parul pot sa zic lung de tot, dar eu am mostenit parul bunicii mele, pentru ca cunosc persoane care au stat anii de zile sa le creasca pana la cot si nu le-a crescut si eu ma tund si intr-un an e la loc... Si daca il ai si undulat iti dai seama ca iti creste dar nu se observa ca la o fata care-l are drept.